77 433 88 88 office@dworbiskupi.pl
Dom Opieki Dwór Biskupi Aleja Lompy 3, 48-300 Nysa, 77 433 88 88

Kontakt z domem opieki

Sprawdź ofertę na naszej stronie internetowej, to pozwoli Ci na uzyskanie podstawowej wiedzy na tematy związane z pobytem w domu opieki.

Skontaktuj się z nami pisząc na adres: office@dworbiskupi.pl lub po prostu pod zadzwoń: 77 433 88 88.

Nasz personel odpowie drogą mailową lub w trakcie rozmowy na Twoje pytania, a Ty przedstaw nam wszelkie informacje, jakie mogą być przydatne w związku z planowanym pobytem w Dworze Biskupim, przede wszystkim w zakresie stanu zdrowia fizycznego, psychicznego, oczekiwań, co do pobytu w naszym domu opieki, codziennych potrzeb bliskiej Ci osoby, przyzwyczajeń. To wszystko pomoże nam dobrze zrozumieć Twoją sytuację, przygotować pensjonariusza, by podczas pierwszych dni pobytu w domu opieki wszystko przebiegał w sposób naturalny i bezstresowy dla wszystkich.

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania, wyjaśnić zasady funkcjonowania domu opieki, jakie są możliwości wyboru miejsca, współlokatora, jak się opiekujemy mieszkańcami, jak wyglądają posiłki, jak pomagamy przy czynnościach codziennych, posiłkach i wiele innych spraw związanych z pobytem w domu opieki.

Podczas rozmowy poprosimy również o przygotowanie niezbędnych dokumentów oraz informacji potrzebnych w dalszym etapie procedury przyjęcia.

Rozmowa telefoniczna pozwoli nam ustalić zasadnicze kwestie związane z bezpieczeństwem przyszłego mieszkańca oraz jego potrzeby. Zależy nam na jak najlepszym dostosowaniu naszej oferty do potrzeb mieszkańca w każdym z możliwych aspekcie dnia codziennego.

W każdej chwili możesz do nas po prostu zadzwonić lub napisać:

(+48) 77 433 88 88

office@dworbiskupi.pl