77 433 88 88 office@dworbiskupi.pl
Dom Opieki Dwór Biskupi Aleja Lompy 3, 48-300 Nysa, 77 433 88 88

Oferta mieszkań dla seniorów

Już dziś seniorzy stanowią ponad 20% krajowej populacji, tworzą liczącą się dla każdego rządu srebrną gałąź gospodarki, ale mają też swoje oczekiwania, chcą żyć i żyją inaczej, niż jeszcze 10, czy 20 lat temu. Pracujemy z seniorami i dla seniorów od wielu lat, znamy seniorów, wspólnie tworzymy wyjątkową rodzinę.

Wiemy, że potrzeby Seniorów XXI Wieku oraz ich oczekiwania są znacznie większe, od obecnej oferty na polskim rynku i mamy odwagę oczekiwania te spełniać, bez względu na wiek naszych mieszkańców. Z tego powodu stworzyliśmy własną ofertę mieszkań, w których w pełni korzystasz z dobrodziejstw nowego tysiąclecia, przy zachowaniu tego, co seniorom kojarzy się najprzyjemniej: aranżacja mieszkań we własnym stylu lub ekskluzywnym, pałacowym stylu Dworu Biskupiego.

W domu Opieki Dwór Biskupi to seniorzy decydują, która aranżacja mieszkania jest dla nich najlepsza. Nasz personel dba o komfort, bezpieczeństwo oraz utrzymywanie aktywności mieszkańców domu opieki. Zapewniamy przy tym dostęp do oferty kulturalnej, kulinarnej, pomocy w czynnościach codziennych, zajęcia rehabilitacyjne, sale koncertowe, balowe, kinowe, dyskretne wsparcie na co dzień, a w razie choroby pomoc medyczną i opiekuńczą.

Mieszkania dla seniorów są ofertą uzupełniającą dotychczasową ofertę domów opieki. Pozwalają seniorom na komfortowy pobyt według własnego rytmu, z pełnym zapleczem opiekuńczym, rehabilitacyjnym i pomocniczym w każdej chwili.