Turnusy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą turnusów rehabilitacyjnych.

Skontaktuj się

[email protected]

(+48) 77 / 433 – 88 – 88

Turnusy

  • 7 – dniowe
  • 14 – dniowe
  • 21 – dniowe

Rehabilitacja w Dworze Biskupim

Wczesna rehabilitacja gwarancją szybkiego powrotu do zdrowia

W Dworze Biskupim przywrócisz swojemu ciału i umysłowi sprawność po przebytych urazach i operacjach sił w komfortowych warunkach. W trakcie pobytu zapewniamy atrakcje kulturalne i turystyczne oraz wyśmienitą kuchnię  polską i włoską, w restauracjach i kawiarni prowadzonych przez najlepszych kucharzy ze Słonecznej Italii.

O Wasze zdrowie i dobre samopoczucie zadba zespół rehabilitantów, fizjoterapeutów, animatorów, kucharzy i artystów.

Fizykoterapia

Reha pourazowa

Reha manualna

Pooperacyjna

Rehabilitacja czyni cuda

Seniorom, w celu zachowania sprawności fizycznej, zaleca się ćwiczenia minimum dwa razy w tygodniu przez co najmniej 20 minut. Profesjonalna rehabilitacja podjęta możliwie szybko pozwoli na osiągnięcie najlepszych efektów oraz zapobiega dalszej degradacji poziomu sprawności fizycznej osób starszych.

Ponieważ lepiej jest zapobiegać urazom, niż je niż leczyć, zalecamy wzmacnianie mięśni oraz poprawę koordynacji ruchowej, dzięki ćwiczeniom, opracowanym przez zespół naszych rehabilitantów. Rehabilitacja pourazowa jest tym skuteczniejsza, im szybciej zostanie rozpoczęta, dlatego polecamy wszelkie formy aktywności na co dzień.

Odbudujemy Twoje ciało i ducha

"Od pół roku miałam bóle stawu skokowego po upadku w moim mieszkaniu. Po upadku bałam się chodzić, żeby znów nie upaść. Dziekuję Wam, że mam ten stres już za sobą"

Irena 74 lata

"Dziekuję wspaniałej pani rehabilitantce za pomoc w odzyskaniu sprawności moich obolałych nóg"

Jurek 68 lat

"Bukiet najpiękniejszych kwiatów dla pani Kasi za jej cierpliwośc i wytrwalość w walce z moim kolanem i wnukowi za pomoc przy komputerze"

Józefa 82

Wasze pytania – nasze wyjaśnienia

Czy przyjmujecie osoby niepelnosprawne na rehabilitację?

Oczywiście. Nasz personel prowadzi rehabilitację osób niepełnosprawnych. Dwór Biskupi nie posiada barier architektonicznych, pokoje i pomieszczenia użytkowe przystosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zapraszamy serdecznie!

Jaka jest cena turnusu?

Ceny pobytu na turnusach rehabilitacyjnych uzależnione są od czasu trwania turnusu, jego charakteru, rodzaju, zakresu oraz ilości wykonywanych zabiegów. Można przyjąć, że koszt pobytu w trakcie 7 – dniowego turnusu wynosi średnio od 120 do 150 zł dziennie, włącznie z noclegiem, trzema posiłkami i serią zabiegów rehabilitacyjnych.

Czy są jakieś zniżki za zajęcia w grupie?

Rehabilitacja grupowa kosztuje oczywiście mniej od indywidualnej, podczas której rehabilitant poświęca czas wyłącznie jednej osobie. Dodatkowe zniżki przewidziane są dla osób przyjeżdżających na kolejne turnusy rehabilitacyjne.

Jakie są atrakcje po zajęciach?

Nysa oraz Dwór Biskupów Wrocławskich, w którym funkcjonuje nasza placówka są pełne atrakcji. W samym Dworze Biskupim można korzystać z oferty restauracji, kawiarni, sali fitness, sali koncertowej, sali balowej, sali przyjęć, uczestniczyć w koncertach, czy po prostu spędzać czas w na terenie pięknego, zabytkowego barokowego dziedzińca. W Hotelu Court Park na terenie Dworu Biskupiego znajdują się kalendarze imprez i wydarzeń kulturalnych Dworu Biskupiego i Nysy.

Czy można przyjechać ze swoim psem?

Tak. Dom Opieki Dwór Biskupi nie pobiera dodatkowych opłat za pobyt psa w trakcie turnusu. Należy jednak pamiętać o zasadach bezpieczeństwa oraz czystości w pomieszczeniach.

Gdzie znajdę terminy najbliższych turnusów?

W menu górnym naszego serwisu internetowego: Usługi/turnusy rehabilitacyjne/”wybierz turnus”

Gdzie jest Dwór Biskupi?

Nysa, Aleja Lompy 3, centrum miasta

Czy można odwołać rezerwację?

Tak. Odwołanie zapisów na 21 dni przed turnusem nie rodzi konieczności zapłaty jakiejkolwiek kwoty.

skontaktuj się